Novinky z našich salónov

Aktuality, premeny zákazníkov a veľa iných zaujímavých noviniek zo salónov...

Oznam pre klientov

Oznam pre klientov

Aktuálny oznam o zmene cien služieb zvieracieho salónu Veselá Labka (zmeny sa týkajú všetkých prevádzok - Rača, Ružinov, Petržalka).

Prajeme krásne prežitie Vianoc

Prajeme krásne prežitie Vianoc

Milí priatelia a klienti zvieracieho salónu Veselá Labka, ďakujeme Vám za prejavenú dôveru v roku 2021. Veľmi si to vážime a sme radi, že sa môžeme starať o Vaše zieratká.

Nájdete nás už aj v Petržalke

Nájdete nás už aj v Petržalke

Chceme Vám dať do pozornosti, že zvierací salón Veselá Labka môžete navštíviť už aj v Petržalke. Salón pôsobí v rámci krásne zrekonštruovaných priestorov novootvorenej veterinárnej kliniky EasyVet.

Nezabúdajme na...

Nezabúdajme na...

Ak si plánujete zaobstarať dlhosrsté plemeno, ktorého srsť vyžaduje pravidelnú kompletnú starostlivosť, doporučujeme na to psíka pripravovať už od šteňacieho veku.

Z mopsíka Zea je veľký frajer

Z mopsíka Zea je veľký frajer

Náš salón, Veselá labka, nenavštevujú len dlhosrsté plemená psov, ktoré potrebujú neustálu úpravu srsti, ale čoraz častejšie využívajú naše služby i krátkosrsté plemená, pretoze dosť pĺznu.

Ayka a  jej náročný deň

Ayka a jej náročný deň

Ayka najskôr navštívila náš strihací salón, Veselá labka, kde absolvovala jarný strih a nezabudli sme ani na úpravu pazúrikov.

Trimovanie

Trimovanie

Netreba sa ho báť. Do nášho salóna, Veselá labka, prišiel na trímovanie foxteriér. Fenka počas celého úkonu pokojne ležala a odpočívala.

Bisonikovi sa nový strih páčil

Bisonikovi sa nový strih páčil

Zima skončila a vonku nastalo príjemné oteplenie. Do nášho salónu Veselá labka si prišiel bišónik pre jarný strih a úpravu pazúrikov. Tešíme sa na ďalšiu návštevu.