Novinky z našich salónov

Aktuality, premeny zákazníkov a veľa iných zaujímavých noviniek zo salónov...

Nezabúdajme na...

Nezabúdajme na...

Ak si plánujete zaobstarať dlhosrsté plemeno, ktorého srsť vyžaduje pravidelnú kompletnú starostlivosť, doporučujeme na to psíka pripravovať už od šteňacieho veku.

Z mopsíka Zea je veľký frajer

Z mopsíka Zea je veľký frajer

Náš salón, Veselá labka, nenavštevujú len dlhosrsté plemená psov, ktoré potrebujú neustálu úpravu srsti, ale čoraz častejšie využívajú naše služby i krátkosrsté plemená, pretoze dosť pĺznu.

Ayka a  jej náročný deň

Ayka a jej náročný deň

Ayka najskôr navštívila náš strihací salón, Veselá labka, kde absolvovala jarný strih a nezabudli sme ani na úpravu pazúrikov.

Trimovanie

Trimovanie

Netreba sa ho báť. Do nášho salóna, Veselá labka, prišiel na trímovanie foxteriér. Fenka počas celého úkonu pokojne ležala a odpočívala.

Bisonikovi sa nový strih páčil

Bisonikovi sa nový strih páčil

Zima skončila a vonku nastalo príjemné oteplenie. Do nášho salónu Veselá labka si prišiel bišónik pre jarný strih a úpravu pazúrikov. Tešíme sa na ďalšiu návštevu.

Levica Dalia

Levica Dalia

V salóne sme strihali "levíča". Náš salón navštevujú nielen psíkovia. Napríklad dnes prišla na strihanie mačka. Dlhosrstá Dalia si nechala zmeniť účes na leva. Ako sa Vám pozdáva?

Poznáte plemeno Pomeranian?

Poznáte plemeno Pomeranian?

Tak jeden mladý frajer tohto plemena sa bol u nás dať ostrihať. Mladý kríženec Benji sa dnes u nás vykúpal a vysušený spokojne išiel domov.

Benji sa u nás okúpal

Benji sa u nás okúpal

Aj keď sa mu najskôr vôbec nechcelo. Mladý kríženec Benji sa dnes u nás vykúpal a vysušený spokojne išiel domov.