O nás

Sme salón, v ktorom sa s láskou postaráme o Vaše zvieratko. Vaša spokojnosť je pre nás hlavnou prioritou. Sme viac ako zvierací salón.

O Vesej Labke

Sme viac ako tradičný zvierací salón

Zverací Salón Veselá Labka vznikol za jednoduchým účelom - aby sme mohli poskytovať starostlivosť o srsť zvieratiek, zlepšovať ich hygienické návyky, ako aj šíriť o nich osvetu medzi majiteľmi.

A pritom robiť svoju prácu súčasne s láskou a profesionálne...a aby boli majitelia zvieratiek upravených v našom salóne hrdí na svojich zvieracích krásavcov a krásavice :)))

 

Srsť a koža zvierat sú zrkadlom zdravia zvieratiek a vizitkou majiteľov, preto považujeme za potrebné sa tejto zanedbávanej téme venovať.

V zvieracom salóne Veselá Labka poskytujú starostlivosť

  • ľudia, ktorých ich práca baví a majú cit pre zvieratká
  • robia svoju prácu poriadne a komplexne
  • v príjemnom prostredí, často blízko veterinárov
  • ľahko a dostupne (pri objednávání termínov, parkovaní, otváracich hodinách)

Našim klientom ponúkame poradenstvo pri správnom výbere starostlivosti o srsť ich zvieracieho miláčika.

Ponúkame strihanie, trimovanie hrubosrstých psov. Ale tiež starostlivosť o veľké plemená psov, ktoré potrebujú predovšetkým srsť vyčesávať a kúpať.

Vždy používame profesionálnu kozmetiku, prispôsobenú priamo danému plemenu psa, ktorú si klienti môžu zakúpiť aj v našom obchodíku.

V našom Zvieracom salóne Veselá Labka ďalej ponúkame pomoc pri dermatologických a stomatologických problémoch zvieratka, pretože sme v tesnej blízkosti skúsených a milých veterinárnych lekáriek a lekárov.

Napísali o nás

Prečítajte si, čo si nás myslia naši pacienti.

Vždy sa sem vraciam s mojim psikom. Stará sa o nás Lenka, ktorá má úžasný prístup a cit k zvieratkam. Olinko odchádza krásne ostrihaný určite nebudem meniť salón. Ste super ????
Milý a ústretový prístup
 
Veľmi dobrá skúsenosť s personálom aj so salónom, odporucam.