Spoznajte naše skúsené strihačky

Vaše zvieratko bude v naších salónoch len v tých najlepších rukách. Naše strihačky sa s láskou postarajú o Vaších domácich miláčikov.

Lucia Kristiňáková

Lucia Kristiňáková

Strihačka Lucka sa na Vás teší v salóne Veselá Labka v Ružinove.

V roku 2020 sa zúčastnila kurzu strihania, trimovania a správneho kúpania psov, mačiek a iných drobných zvierat s dlhšou srsťou. Pokračovala seminárom ázijských moderných strihov a kreatívneho groomingu, ktoré sú dnes celosvetovo žiadané a obľúbené. Má za sebou semináre ohľadom anatómie kože a srsti psov, typológie srsti, celkového zdravia kože a seminár SPA perličkových kúpeľov pre psy. Neustále sa vzdeláva, aby mohla svojim klientom dať len tú najlepšiu starostlivosť. Spokojnosť zákazníka je u nej prvoradá, rovnako ako pozitívna skúsenosť domácich miláčikov v salóne. Nezaujíma sa iba o výzor zvierat, ale predovšetkým o ich zdravie a celkovú kondíciu, ktorú vždy konzultuje s veterinármi.

Najradšej sa venuje úprave malých plemien psov, ako sú napríklad: yorkšírsky teriér, trpasličí pudel, pomeranian a mnoho iných. Je majiteľkou fenky yorkšírskeho teriéra, korely a andulky. Zvieratá ju fascinovali odmalička a je typom človeka, ktorý sa od nich nevie odtrhnúť. Vo svojom voľnom čase sú to práve ony, ktorým venuje všetkú svoju pozornosť. Táto práca pre ňu nie je prácou, ale koníčkom.

https://www.veselalabka.sk/sk/sk/salony/bratislava-ruzinov